hlavicka

DVERE

uvod spaletove euro schody zimne altanky kontakt

DVERE

Dvere sú vizitkou a vstupnou bránou každého domu. Majú nemalý podiel na jeho celkovom vzhľade. Drevené dvere svojou štruktúrou a kresbou dávajú pocit tepla a harmonickú atmosféru bývania. Vyrábame ich podľa individuálneho výberu zákazníka, v rôznych rozmeroch, tvaroch a farbách. Naša zákazková výroba ponúka množstvo typov s neobmedzeným výberom a dizajnom dverí.

Na výrobu vchodových dverí používame trojvrstvé (IV68) a štvorvrstvé (IV78) lepené eurohranoly, ktoré zaručujú dokonalú tvarovú stálosť. Pri ich konštrukcii sú použité viacbodové bezpečnostné zámky, 3D závesy, hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom a s dvojitým tesnením po obvode krídla. Bezpečnostné sklá v zložení dvojsklo alebo trojsklo umožňujú presvetlenie predsiene a dovoľujú tvarové kreácie vchodových dverí a tým vchodové dvere nadobúdajú aj estetickú funkciu.

Interiérové dvere vytvárajú estetickú i dekoratívnu časť interiéru a dodávajú spojenie s prostredím. Spolu so zárubňami vytvárajú atmosféru skutočného domova. Interiér skrášľujú a obohacujú o pevné, posuvné a zalamovacie steny spolu s bočnými svetlíkmi alebo nadsvetlíkmi. Sú vhodné na oddelenie schodíšť, ako deliace steny alebo ako dekoračný prvok interiéru. Drevené dvere môžu byt bezfalcové, falcové, posuvné, zalamovacie, jednokrídlové, dvojkrídlové, so svetlíkmi. Súčasťou dverí je masívna drevená zárubňa ktorá môže byt hladká ale i pre širšie steny kazetová s ozdobnými obložkami.

 

DVERE

galeria

VCHODOVÉ DVERE

VCHOD.DVERE

INTERIÉR. DVERE

INTER.DVERE

POSUVNÉ DVERE

POSUVNÉ DVERE

ZÁRUBNE

ZÁRUBNE

GARÁŽOVÉ BRÁNY

GARÁŽ.BRÁNY